Uitslagen wedstrijdzwemmen

Historie:   2009/2010,  2010/2011,  2011/2012, 2012/20132013/2014,  2014/20152015/20162016/2017,  2017/2018

Seizoen 2018/2019

Datum Wedstrijd Plaats Uitslag DWK Uitslag totaal Klassement
14-04-2019 ZMC (masters) Alkmaar Download Download  
13-04-2019 Heuvelrug Houten Download Download  
12/14-04-2019 Swim Cup Eindhoven Download

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

 
06-04-2019 Ranomi Cup Den Haag Download Download  
04/07-04-2019 Swim Cup Den Haag Download Download  
30-03-2019 Gelderse minioren sprint Arnhem Download Download  
30-03-2019 Limietwedstrijd Amersfoort Download Download  
23-03-2019 NZC deel 4 Barneveld Download Download  
17-03-2019 Jeugdwedstrijd Wageningen Download Download  
16-03-2019 ZMC 7 (masters) Emmeloord Download Download  
16-03-2019 JJS deel 4 Apeldoorn Download Download  
10-03-2019 Speedo Challenge Amsterdam Download Download  
9/10-03-2019 RLAK Nijmegen Download Download  
23-02-2019 ONKS (NK studenten) Rotterdam Download Download  
23/24-02-2019 Schwimm-meeting Osnabruck(GER) Download Download  
16-02-2019 Minioren-junioren circuit 3 Wageningen Download Download  
16-02-2019 ZMC 6 (masters) Heerenveen Download Download  
09-02-2019 NZC-deel 3 Kampen Download Download  
02-02-2019 Jeugdwedstrijd  Wageningen Download Download  
02-02-2019 Regio kampioenschap estafettes Hengelo Download Download Download
26-01-2019 Swimkick-minioren deel 2 Vaassen Download Download  
26-01-2019 Limietwedstrijd Drachten Download Download  
24/27-01-2019 ONMK (masters) Zwolle Download Download  
19-01-2019 JJS deel 3 Ede Download Download Download
12-01-2019 NZC-deel 2 Kampen Download Download  
06-01-2019 ZMC 5 (masters) Amersfoort Download Download  
05-01-2019 Heuvelrug deel 3 Baarn Download Download Download
04-01-2019 Crazy Chicken Festival Barneveld   Download  
21/23-12-2018 ONK Tilburg Download Download  
15/16-12-2018 Gelderse B kampioenschppan kb Zutphen Download Download  
13/16-12-2018 NJJK-kb Eindhoven Download Download  
08-12-2018 Minioren-junioren circuit Barneveld  Download Download  
08-12-2018 Limietwedstrijd  Amersfoort Download Download  
08-12-2018 ZMC 4 (masters) Lelystad Download Download  
01/02-12-2018 Martinez Cup Amsterdam Download Download  
01-12-2018 Heuvelrug deel 2 Veenendaal Download Download Download
24-11-2018 Jeugdwedstrijd Wageningen Download Download  
18-11-2018 ZMC 3 (masters) Almere Download Download  
17/25-11-2018 Gelderse Winter Kampioenschappen Nijmegen Download Download  
10-11-2018 Minioren Club Meet Nijmegen Download Download Download
03-11-2018 JJS deel 2 Geldermalsen Download Voorrondes
Finales
Download
27-10-2018 Limietwedstrijd deel 2 Barneveld Download Download  
27-10-2018 ZMC 2 (masters) Zwolle Download Download  
20-10-2018 JJS deel 1 Barneveld Download Download Download
13-10-2018 Swimkick-minioren deel 1 Wapenveld Download Download  
06-10-2018 NZC-deel 1 Dedemsvaart Download Download  
29-09-2018 Heuvelrugcircuit 1 Ede Download Download Download
29-09-2018 Jeugdwedstrijd Wageningen Download Download  
29-09-2018 ZMC 1 (masters) Kampen Download Download  
28/30-09-2018 FINA World Cup 3 Eindhoven Download    
23-09-2018 NEK Eindhoven Download   Download
22-09-2018 Minioren-junioren circuit Zetten Download Download  
15-09-2018 Limietwedstrijd deel 1 Barneveld Download Download  
15-09-2018 NMCM (Ned. master club meet) Alphen ad Rijn Download Download Download
2/7-09-2018 EMK Kranj (SLO) Download