Uitslagen wedstrijdzwemmen

 Historie:   2009/2010,  2010/2011,  2011/2012,  2012/20132013/20142014/2015  

Seizoen 2015/2016

Datum Wedstrijd Plaats Uitslag Uitslag Totaal Klassement
02/03-07-2016 Speedo Fast Water Meet Amsterdam Download Download  
25-06-2016 KNZB slottoernooi Amsterdam Download Download  
19-06-2016 Gelderse B-kampioenschappen Arnhem Download Download  
18-06-2016 Gelderse B-kampioenschappen Arnhem   Download  
16/19-06-2016 NJJK Dordrecht Download Download  
11-06-2016 Heuvelrug deel 6 Barneveld Download Download Download
25/29-05-2016 EMK Londen Download    
21/22+28/29-05-2016 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen Download Download  
08-05-2016 Open Antwerp Paralymic Championships Antwerpen Download Download  
07-05-2016 Limietwedstrijd Dordrecht Download Download  
05/08-2016 ONMK Eindhoven Download Download  
30-04-2016 Limietwedstrijd Nijmegen Download Download  
24-04-2016 ZMC deel 9 Grootebroek Download Download  
24-04-2016 AIYSC Antwerpen Download Download  
23-04-2016 Minioren circuit deel 5 Wageningen Download Download  
23-04-2016 AIYSC Antwerpen   Download  
22-04-2016 AIYSC Antwerpen   Download  
17-04-2016 ZMC deel 8 Alkmaar Download Download  
6/10-04-2016 ONK/Swimcup Eindhoven Download Download  
20-03-2016 ZMC deel 7 Amersfoort Download Download  
20-03-2016 Limietwedstrijd Utrecht Download Download  
19-03-2016 Neptunus Master Wedstrijd Arnhem Download    
19-03-2016 Minioren circuit deel 4 Wageningen Download Download  
13-03-2016 Limietwedstrijd deel3 Amersfoort Download Download  
13-03-2016 KNZB-challenger Oosterhout Download Download  
12-03-2016 KNZB-challenger Dordrecht Download Download  
12-03-2016 Regio Lange Afstanden Kampioenschap Nijmegen Download Download  
05-03-2016 Zwemcompetitie deel 4 Utrecht Download Download  
28-02-2016 Talentcup Amsterdam Download Download  
20-02-2016 ZMC deel 6 Heerenveen Download Download  
13/14-02-2016 KNZB challenger Drachten Download Download  
13-02-2016 Heuvelrug deel 4 Zeist Download Download Download
07-02-2016 Jeugdwedstrijd Wageningen Download Download  
07-02-2016 Limietwedstrijd  Amersfoort Download Download  
30/31-01-2016 Gelderse B Kampioenschappen kb Zutphen Download Download  
28/31-01-2016 NJJK Amsterdam Download Download  
23-01-2016 Minioren circuit deel 3 Wageningen Download Download  
21/24-01-2016 ONMK-kb Papendrecht Download Download  
16-01-2016 Zwemcompetitie deel 3 Woerden Download Download  
9/10-01-2016 Gelderse Kampioenschappen korte baan Doetinchem Download Download  
9-10-2016 ZMC deel 5 Zwolle Download Download  
19/20-12-2015 Martinez Cup Amsterdam Download Download  
19-12-2015 ZMC deel 4 Lelystad Download Download  
12-12-2015 Minioren circuit deel 2 Zetten Download Download  
05-12-2015 Heuvelrug deel 3 Veenendaal Download Download Download
22-11-2015 ZMC deel 3 Almere Download Download  
21-11-2015 Limietwedstrijd deel 2 Barneveld Download Download  
14-11-2015 Zwemcompetitie deel 2 Barneveld Download Download  
08-11-2015 Sport Emotion Cup Amsterdam Download Download  
07-11-2015 Heuvelrug deel 2 Woerden Download Download Download
30-10/1-11-2015 ONK Tilburg Download Download  
25-10-2015 GMK Winterswijk Download Download  
25-10-2015 Jeugdwedstrijd Wageningen Download Download  
17-10-2015 ZMC deel 2 Emmeloord Download Download  
16/17/18-10-2015 ISF  Aken Download    
10-10-2015 Minioren circuit deel 1 Wageningen Download Download  
03-10-2015 Zwemcompetitie deel 1 Barneveld Download Download  
27-09-2015 Nederlandse Estafette Kampioenschappen Eindhoven Download Download  
26-09-2015 Limietwedstrijd deel 1 Barneveld Download Download  
26-09-2015 ZMC deel 1 Kampen Download Download