uitslagen 2010/2011

Historie: 2009/2010,  2010/2011,  2011/2012,  2012/20132013/20142014/20152015/2016

Datum Wedstrijd Plaats Uitslag Uitslag Totaal
10-07-2011 Netherlands Invitational Eindhoven Download Download
03-07-2011 Sportemotion jaargangfinale Dordrecht Download Download
26-06-2011 NSK Emmen Download Download
25-06-2011 Heuvelrug deel 6 Nieuwegein Download Download
18-06-2011 NJK Dordrecht Download Download
18-06-2011 Jeugdwedstrijd deel 5 Wageningen Download Download
12-06-2011 ONK Eindhoven Download Download
04-06-2011 Kristalbad Dutch Open Apeldoorn Download Download
04-06-2011 Kring Speedo Finale Doetinchem Download Download
28-05-2011 GTW Arnhem Download Download
22-05-2011 GK Nijmegen Download Download
22-05-2011 Zuiderzee Master Circuit deel 7 Grootebroek Download Download
07-05-2011 Sprintlimietbokaal Veenendaal Download Download
06-05-2011 ONMK Eindhoven Download Download
01-05-2011 Limietwedstrijd  Breda Download Download
24-04-2011 Limietwedstrijd Breda Download Download
24-04-2011 NJK lange baan Breda Download Download
23-04-2011 Limietwedstrijd Drachten Download Download
23-04-2011 Heuvelrug deel 5 Ede Download Download
17-04-2011 Limietwedstrijd Heerenveen Download Download
17-04-2011 Limietwedstrijd Doetinchem Download Download
17-04-2011 Limietwedstrijd Nijmegen Download Download
16-04-2011 Zuiderzee Master Circuit deel 6 Kampen Download Download
16-04-2011 Speedo deel 5 Barneveld Download Download
10-04-2011 Pietercup minioren 5-6, junioren 1 Eindhoven Download  
10-04-2011 Pietercup minioren 3-4 Eindhoven Download  
10-04-2011 Limietwedstrijd Aalsmeer Download Download
09-04-2011 Jeugdwedstrijd deel 3 Wageningen Download Download
07-04-2011 Swim Cup Eindhoven Download Download
02-04-2011 EON Nationale Zwemcompetitie Finale Amsterdam Download Download
26-03-2011 Schwimm-meeting Osnabrück Download Download
26-03-2011 Speedo deel 4 Barneveld Download Download
26-03-2011 Heuvelrug deel 4 Baarn Download Download
20-03-2011 Limietwedstrijd Eindhoven Download Download
19-03-2011 EON Nationale Zwemcompetitie deel 4 Hoogeveen Download Download
13-03-2011 Zuiderzee Master Circuit deel 5 Amersfoort Download Download
11-03-2011 Amsterdam Swim Cup Amsterdam Download Download
06-03-2011 Amsterdam Talent Cup Amsterdam Download Download
05-03-2011 Gelderse Hoofdklasse deel 5 Barneveld Download Download
27-02-2011 Limietwedstrijd  Eindhoven Download Download
26-02-2011 Limietwedstrijd  Barneveld Download Download
20-02-2011 Speedo Jaargangfinale Leiden Download Download
19-02-2011 Speedo Jaargangfinale Leiden Download Download
19-02-2011 GLAK Veenendaal Download Download
19-02-2011 Zuiderzee Master Circuit deel 4 Heerenveen Download Download
19-02-2011 Limietwedstrijd Drachten Download Download
13-02-2011 Limietwedstrijd  Amersfoort Download Download
12-02-2011 MKO Dordrecht Download Download
12-02-2011 Heuvelrug deel 3 Zeist Download Download
05-02-2011 Gelderse Hoofdklasse deel 4 Wageningen Download Download
30-01-2011 NJK Terneuzen Download Download
29-01-2011 Gelderse Winter Talenten Wedstrijd 2011 Nijkerk Download Download
29-01-2011 Jeugdwedstrijd deel 3 Wageningen Download Download
21-01-2011 Antwerp Diamond Swimming Race Antwerpen Download Ser /  Fin
22-01-2011 Speedo deel 3 Barneveld Download Download
22-01-2011 Antwerp Diamond Swimming Race Antwerpen Download Ser /  Fin
21-01-2011 Open Nederlandse Master Kampioenschappen Heerenveen Download Download
21-01-2011 Antwerp Diamond Swimming Race Antwerpen Download Download
15-01-2011 EON Nationale Zwemcompetitie deel 3 Barneveld Download Download
08-01-2011 GWK Doetinchem Download Download
08-01-2011 Zuiderzee Master Circuit deel 2 Zwolle Download Download
08-01-2011 GWK Doetinchem Download Download
21-12-2010 Lange Afstanden Wedstrijd Barneveld Download Download
19-12-2010 Limietwedstrijd Lelystad Download Download
18-12-2010 Gelderse Hoofdklasse deel 3 Wapenveld Download Download
12-12-2010 Limietwedstrijd Lelystad Download Download
12-12-2010 Limietwedstrijd Doetinchem Download Download
11-12-2010 Speedo deel 2 Barneveld Download Download
3-5-12-2010 Open Nederlandse Kampioenschappen Amsterdam Download Download
27-11-2010 Jeugdwedstrijd deel 2 Wageningen Download Download
21-11-2010 Zuiderzee Master Circuit deel 2 Almere Download Download
20-11-2010 Limietwedstrijd Barneveld Download Download
20-11-2010 Laatste kans limietwedstrijd 's Gravenzande Download Download
20-11-2010 Kring Speedo Clubmeet Arnhem Download Download
13-11-2010 EON Nationale Zwemcompetitie deel 2 Barneveld Download Download
07-11-2010 Sportemotion Cup Amsterdam Download Download
06-11-2010 GWCK Wageningen Download Download
06-11-2010 Heuvelrug deel 2 Houten Download Download
31-10-2010 Gelderse Master Kampioenschappen Winterswijk Download Download
24-10-2010 ISF Aken Download Ses4 Ses5
23-10-2010 Zuiderzee Master Circuit deel 1 Emmeloord Download Download
23-10-2010 Merwestein Zwemgala Nieuwegein Download Download
23-10-2010 Limietwedstrijd Barneveld Download Download
23-10-2010 ISF Aken Download Ses2 Ses3
22-10-2010 ISF Aken Download Ses1
16-10-2010 Gelderse Hoofdklasse deel 2 Barneveld Download Download
16-10-2010 Luxemburg Master Open Luxemburg Download Download
09-10-2010 Speedo deel 1 Barneveld Download Download
02-10-2010 EON Nationale Zwemcompetitie deel 1 Denekamp Download Download
2010-09-26 NEK Drachten Download Download
2010-09-25 Heuvelrug deel 1 Veenendaal Download Download
2010-09-18 Gelderse Hoofdklasse deel 1 Lichtenvoorde Download Download
2010-09-04 Jeugdwedstrijd deel1 Wageningen Download Download