Kalender











Wedstrijdkalender 2017-2018
Oktober
zo 01 LAC 1 Zwolle 11.15 11.45   Greta        
                     
za 07 Swimkick-Minioren Circuit #1 Vaassen     Swimkick + Minioren (allen) Annelies Sebastiaan Anoeska Carli  
za 07 Limietwedstrijd DWK Barneveld 14.00 14.30 Allen Greta/extern Willy        
za 07 Zuiderzee Masters Circuit #1 Kampen     Masters (20+) Jennie        
zo 08                    
                     
za 14 Junioren-Jeugd Circuit #1 Barneveld 14.00 14.30 Alle Junioren-Jeugd-Senioren Ingrid/Marijke        
zo 15                    
                     
vr 20 Swim Cup #1 (25m) Amsterdam 09.00/15.00 10.00/16.00 Jeugd A+ / Senioren A+ Marja Jeroen      
za 21 Swim Cup #1 (25m) Amsterdam 09.00/15.00 10.00/16.00 Jeugd A+ / Senioren A+   Jeroen      
zo 22 Swim Cup #1 (25m) Amsterdam 09.00/15.00 10.00/16.00 Jeugd A+ / Senioren A+   Jeroen      
  Limiet wedstrijd Vaassen 14.30 15.00 Allen Ingrid        
za 28 Heuvelrug Circuit #2 Houten 16.30 17.00 A/B zwemmers (geen A+) Martijn Jacko Tineke    
za 28 Zuiderzee Masters Circuit #2 Emmeloord     Masters (20+) Jennie        
zo 29 Limiet wedstrijd Vaassen 14.30 15.00 Allen Greta Jeroen Nick    
                     
November
za 04 Junioren-Jeugd Circuit #2 Barneveld 14.00 14.30 Alle Junioren-Jeugd-Senioren Marijke/Ingrid Michel Ardi Jacko  
zo 05           Extern Willy        
                     
za 11 Jeugdwedstrijden #1 Wageningen 16.30 17.00 Swimkick + Minioren Annelies Sebastiaan Carli    
za 11 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen (Terpstrabad)     limiethouders Marijke Nick Marga    
zo 12 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen (Terpstrabad)     limiethouders   Nick Michel    
                     
za 18 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen (Terpstrabad)     limiethouders Marijke Jeroen Marga    
zo 19 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen (Terpstrabad)     limiethouders   Jeroen Gerald    
zo 19 Zuiderzee Masters Circuit #3 Almere-Poort     Masters (20+) Jennie        
                     
za 25 Regio Minioren Club Meet       geselecteerde sporters (minioren) Annelies Sebastiaan Jacko    
za 25 Martinez Cup Amsterdam     potentials NK/NJJK Ingrid Nick      
zo 26 Martinez Cup Amsterdam     potentials NK/NJJK   Jeroen      
                     
December
za 02 Heuvelrug Circuit #3 De Meern 13.30 14.00 A/B zwemmers (geen A+) Martijn ? Tineke    
zo 03                    
                     
za 09 Minioren-Junioren Circuit #2 Zetten 16.30 17.00 Minioren (allen) + Junioren A/B Bianca Anoeska Carli    
za 09 Zuiderzee Masters Circuit #4 Lelystad     Masters (20+)          
zo 10                    
                     
do 14 NJJK korte baan (800/1500 jeugd)   08.00/15.00 09.00/16.00 limiethouders Ingrid Nick      
vr 15 NJJK korte baan   08.00/15.00 09.00/16.00 limiethouders   Nick      
za 16 NJJK korte baan   08.00/15.00 09.00/16.00 limiethouders   Nick      
za 16 Gelderse B Kampioenschappen       limiethouders Willy Ardi Jacko    
zo 17 NJJK korte baan   08.00/15.00 09.00/16.00 limiethouders Ingrid Nick      
zo 17 Gelderse B Kampioenschappen       limiethouders Willy Ardi Anoeska    
                     
do 21 ONK korte baan   08.00/15.00 09.00/16.00 limiethouders Marja Jeroen      
vr 22 ONK korte baan   08.00/15.00 09.00/16.00 limiethouders   Jeroen      
za 23 ONK korte baan   08.00/15.00 09.00/16.00 limiethouders   Jeroen      
zo 24                    
                     
za 30                    
zo 31                    
                     
Januari 2018
za 06 Zuiderzee Masters Circuit #5 Zwolle     Masters (20+) Jennie        
zo 07                    
                     
za 13 Nationale Zwemcompetitie #2 Wapenveld     geselecteerde sporters Marja Jeroen      
zo 14                    
                     
do 18 ONK Masters korte baan       Masters Jennie        
vr 19 ONK Masters korte baan       Masters          
za 20 ONK Masters korte baan       Masters          
za 20 Junioren-Jeugd Circuit #3 Utrecht (50m)     Alle Junioren-Jeugd-Senioren Marijke/Ingrid Jeroen      
Sat 20 Flanders Speedo Cup Antwerpen       Greta        
zo 21 ONK Masters korte baan       Masters          
za 21 Flanders Speedo Cup Antwerpen                
                     
za 27 Swimkick-Minioren Circuit #2 Vaassen     Swimkick + Minioren (allen) Annelies Sebastiaan Iris    
zo 28                    
                     
Februari
za 03 Nationale Zwemcompetitie #3 Barneveld     geselecteerde sporters Marja        
zo 04                    
                     
za 10 Minioren-Junioren Circuit #2 Wageningen 16.30 17.00 Minioren (allen) + Junioren A/B Bianca Sebastiaan Carli    
zo 11                    
                     
za 17 Heuvelrug Circuit #4 Woerden 12,00 12,30 A/B zwemmers (geen A+) Martijn Michel      
za 17 Zuiderzee Masters Circuit #7 Heerenveen     Masters (20+) Jennie        
zo 18 Jeugdwedstrijden #2 Wageningen 16.30 17.00 Swimkick + Minioren Annelies Jacko Iris    
                     
za 24 14e Schwimm Meeting Nettebad Osnabruck (50m)     Allen Greta Jeroen Nick    
zo 25 14e Schwimm Meeting Nettebad Osnabruck (50m)     Allen   Jeroen Nick    
                     
Maart
za 03                    
zo 04 Speedo Challenge Amsterdam (50m)     Jeugd A/A+, Junioren A+ Ingrid        
                     
za 10 KNZB Challenger Oosterhout (50m)     Junioren A+, Jeugd A+, Senioren A/A+ Ingrid        
za 10 Swimkick-Minioren Circuit #3 Vaassen     Swimkick + Minioren (allen) Annelies Carli Anoeska    
zo 11 KNZB Challenger Oosterhout (50m)     Junioren A+, Jeugd A+, Senioren A/A+          
                     
za 17 Nationale Zwemcompetitie #4 Barneveld     geselecteerde sporters Marja Jeroen Nick Jacko Tineke
zo 18                    
                     
za 24 Junioren-Jeugd Circuit #4 Utrecht (50m)     Alle Junioren-Jeugd-Senioren Marijke/Ingrid Nick Ardi    
za 24 Jeugdwedstrijden #3 Wageningen 16.30 17.00 Swimkick + Minioren Annelies Sebastiaan Iris    
zo 25 Zuiderzee Masters Circuit #8 Amersfoort (50m)     Masters (20+) Jennie        
                     
za 31                    
                     
April
zo 01 1e Paasdag                  
ma 02 Run Bike Swim Voorthuizen     Allen          
                     
vr 06 Swim Cup #2 Den Haag (50m)     limiethouders (jeugd + junioren A+) Marja Nick      
za 07 Swim Cup #2 Den Haag (50m)     limiethouders (jeugd + junioren A+)   Nick      
za 07 Heuvelrug Circuit #5 VZC 13.30 14.00 A/B zwemmers (geen A+) Martijn Michel Jacko Tineke  
zo 08 Swim Cup #2 Den Haag (50m)     limiethouders (jeugd + junioren A+) Marja Nick      
zo 08 Zuiderzee Masters Circuit #9 Alkmaar (50m)     Masters (20+) Jennie        
                     
vr 13 Swim Cup #3 Eindhoven (50m)     limiethouders (senioren + jeugd A+) Marja Jeroen      
za 14 Swim Cup #3 Eindhoven (50m)     limiethouders (senioren + jeugd A+)   Jeroen      
zo 15 Swim Cup #3 Eindhoven (50m)     limiethouders (senioren + jeugd A+)   Jeroen      
                     
za 21                    
zo 22                    
                     
za 28 LIMIETWEDSTRIJD 50m BAAN (uitzoeken waar)       Allen Greta        
zo 29                    
                     
Mei
do 03 ONK Masters       Masters Jennie        
vr 04 ONK Masters       Masters          
za 05 ONK Masters       Masters          
zo 06 ONK Masters       Masters          
                     
za 12 Challenger Dordrecht (50m)     Junioren A+, Jeugd A+, Senioren A/A+ Ingrid        
za 12 Jeugdwedstrijden #4 Wageningen 16.30 17.00 Swimkick + Minioren Annelies Sebastiaan Iris    
zo 13 Challenger Dordrecht (50m)     Junioren A+, Jeugd A+, Senioren A/A+ Ingrid Jeroen      
                     
za 19                    
zo 20 1e Pinksterdag                  
                     
za 26 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen (50m)     limiethouders Marijke Nick Michel    
zo 27 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen (50m)     limiethouders   Jeroen      
zo 27 Zuiderzee Masters Circuit #10 Grootebroek     Masters (20+) Jennie        
                     
Juni
za 02 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen (50m)     limiethouders Marijke Jeroen      
zo 03 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen (50m)     limiethouders   Nick      
                     
za 09 Regio Minioren Finales       geplaatste minioren Annelies Jacko Carli    
za 09 Heuvelrug Circuit #6 Barneveld 14.00 14.30 A/B zwemmers (geen A+) Martijn Jeroen Ardi Tineke  
zo 10 Regio Minioren Finales       geplaatste minioren Annelies Sebastiaan Anoeska    
                     
do 14 NJJK Eindhoven (50m)     limiethouders Ingrid Nick      
vr 15 NJJK Eindhoven (50m)     limiethouders   Nick      
za 16 NJJK Eindhoven (50m)     limiethouders   Nick      
za 16 Gelderse B Kampioenschappen       limiethouders Willy Ardi Jacko    
zo 17 NJJK Eindhoven (50m)     limiethouders Ingrid Nick      
zo 17 Gelderse B Kampioenschappen       limiethouders Willy Ardi Michel    
                     
do 21 ONK ? (50m)     limiethouders Marja Jeroen      
vr 22 ONK ? (50m)     limiethouders   Jeroen      
za 23 ONK ? (50m)     limiethouders   Jeroen      
za 23 Jeugdwedstrijden #5 Wageningen 16.30 17.00 Swimkick + Minioren Annelies Sebastiaan Iris    
zo 24 korte baan wedstrijden idem als ONK     open   Jeroen      
                     
za 30 Speedo Fast Water Meet Amsterdam     Senioren A/A+, Jeugd A/A+, Junioren A+ Ingrid        
                     
Juli
zo 01 Speedo Fast Water Meet Amsterdam     Senioren A/A+, Jeugd A/A+, Junioren A+   Jeroen      
                     
za 07                    
zo 08