Wedstrijdkalender zwemmen 2020-2021

In verband met de aangescherpte maatregelen vanuit de overheid en de KNZB vervallen de wedstrijden tot en met 8 november. De KNZB Regio Oost heeft daarnaast ook de Regio Minioren Club Meet en de Regiokampioenschappen uit de agenda gehaald.

Dag

Wedstrijd/activiteit Plaats Inzwemmen Aanvang Doelgroep Inschrijver Coaches
Oktober
za 3 Nationale Zwemcompetitie deel 1 Utrecht     DWK-1 Ingrid Jeroen, Gerald en Marga 
  Nationale Zwemcompetitie deel 2 Barneveld     DWK-2 Greta Truus en Raoul
zo 4              
               
za 10              
zo 11              
               
za 17 Martinez Chocolade Cup Amsterdam afgelast   Jeugd A/B, Senioren A/B Willy Gerald en Marga 
zo 18 Martinez Chocolade Cup Amsterdam afgelast   Jeugd A/B, Senioren A/B Willy Jeroen en Raoul 
               
za 24 Junioren Jeugd circuit deel 2 Barneveld     Junioren A-B-C, Jeugd B-C (Sen mag ook) Annelies Truus en Joas
  Team Sprint Meet deel 1 nnb     Opgegeven teams   n.v.t.
zo 25              
               
za 31 Minioren Circuit deel 2 Barneveld 14.00 14.30 Minioren Annelies Jurre, Annabel, Thirza en Iris
  Heuvelrug deel 1 Ede     Jun B-C, Jeu B-C, Sen B-C Martijn Joas en ?
..........              
November
zo 1              
               
za 7 Nationale Zwemcompetitie deel 2 Barneveld 14:00 14:30 DWK-1 Ingrid Truus, Raoul en Marga
  Nationale Zwemcompetitie deel 2 Nijkerk 14:00 14:30 DWK-2 Greta Jeroen en Michel
               
za 14 Regio Minioren Club Meet deel 1       Geselecteerde minioren Mireille Jacko, Yvonne, Annabel Anoeska en Iris
zo 15              
               
za 21 Gelderse Kampioenschappen korte baan nnb.     Geplaatste sporters (limieten) Annelies Jeroen en Marga
zo 22 Gelderse Kampioenschappen korte baan nnb     Geplaatste sporters (limieten) Annelies Gerald en Raoul
               
za 28 Gelderse Kampioenschappen korte baan nnb     Geplaatste sporters (limieten) Annelies Truus en Raoul
  Jeugdwedstrijd deel 2 Wageningen 16:30 17:00 Minioren Josien Jurre, Annabel, Thirza en Iris
zo 29 Gelderse Kampioenschappen korte baan nnb     Geplaatste sporters (limieten) Annelies Jeroen en Gerald
               
December
do 3 Nederlandse Kampioenschappen Rotterdam 08.00/15.30 09.00/1630 Geplaatste sporters (limieten) Ingrid Jeroen en ?
vr 4 Nederlandse Kampioenschappen Rotterdam 08.00/15.30 09.00/16.30 Geplaatste sporters (limieten) Ingrid Jeroen en ?
za 5 Nederlandse Kampioenschappen Rotterdam 08.00/15.30 09.00/16.30 Geplaatste sporters (limieten) Ingrid Jeroen en ?
  Heuvelrug deel 2 Utrecht     Jun B-C, Jeu B-C, Sen B-C Martijn Michel en Marga
zo 6 Nederlandse Kampioenschappen Rotterdam 08.00/15.30 09.00/16.30 Geplaatste sporters (limieten) Ingrid Jeroen en ?
               
do 10 Ned. Junioren-Jeugd Kamp. korte baan Eindhoven 08.00/15.30 09.00/16.30 Geplaatste sporters (limieten)   ?
vr 11 Ned. Junioren-Jeugd Kamp. korte baan Eindhoven 08.00/15.30 09.00/16.30 Geplaatste sporters (limieten)   ?
za 12 Ned. Junioren-Jeugd Kamp. korte baan Eindhoven 08.00/15.30 09.00/16.30 Geplaatste sporters (limieten)   ?
  Gelderse B kampioenschappen korte baan nnb.     Geplaatste sporters Bianca Truus en ?
zo 13 Ned. Junioren-Jeugd Kamp. korte baan Eindhoven 08.00/15.30 09.00/16.30 Geplaatste sporters (limieten)   ?
  Gelderse B kampioenschappen korte baan nnb.     Geplaatste sporters Bianca ? en ?
               
za 19 Team Sprint Meet deel 2 nnb     Opgegeven teams   n.v.t.
  ZMC onder voorbehoud Lelystad     Masters Jennie  
  Kerstvakantie t/m 3 januari            
               
Januari 2021
za 2              
zo 3              
               
za 9 Heuvelrug deel 3 Baarn     Jun B-C, Jeugd B-C, Senioren B-C Martijn Jeroen en Joas
  ZMC onder voorbehoud Zwolle     Masters Jennie  
zo 10              
               
za 16 Nationale Zwemcompetitie deel 3 Barneveld 14.00 14.30 DWK-1 Ingrid Jeroen, Gerald en Marga
  Nationale Zwemcompetitie deel 3 Nijkerk 14:00 14:30 DWK-2 Greta Raoul en Michel
zo 17              
               
za 23 Regio Minioren Club Meet deel 2 nnb     Geselecteerde minioren Mireille ?, ? en ?
  Master wedstrijd Barneveld 14:00 14:30 Masters Jennie  
zo 24              
               
do 28 Ned. Masters Kampioenschappen korte baan nnb     Masters Jennie nvt.
vr 29 Ned Masters Kampioenschappen korte baan nnb     Masters   nvt
za 30 Ned. Masters Kampioenschappen korte baan nnb     Masters   nvt
zo 31 Ned. Masters Kampioenschappen korte baan nnb     Masters   nvt
               
Februari
za 6 Junioren-Jeugd Circuit deel 3 (50m) Utrecht (DWK org.)     Junioren A-B-C, Jeugd B-C (Sen mag ook)   ? en ?
  Team Sprint Meet deel 3 nnb     Opgegeven teams   n.v.t.
zo 7              
               
za 13 Minioren Circuit deel 3 Barneveld 14.00 14.30 Minioren   ?, ? en ?
zo 14 Speedo Challenge (50m) Amsterdam     Jeugd A/B, Senioren A/B   Jeroen en ?
               
za 20 Heuvelrug deel 4 nnb     Jun B-C, Jeugd B-C, Senioren B-C   ? en ?
zo 21              
  Voorjaarsvakantie t/m 28 feb.            
               
za 27 NK Studenten nnb     studenten   nvt.
zo 28              
               
Maart
za 6 Nationale Zwemcompetitie deel 4 Barneveld     DWK-1   ?, ? en ?
  Nationale Zwemcompetitie deel 4 Putten     DWK-2   Jeroen, ? en ?
zo 7              
               
za 13 Regionale Estafette kampioenschappen nnb     Geselecteerde zwemmers   ? en ?
zo 14              
               
za 20 Regio Minioren Club Meet deel 3 nnb     Geselecteerde minioren   ?, ? en ?
zo 21              
               
za 27 Junioren Jeugd circuit deel 4 (50m) Utrecht (DWK org.)     Junioren A-B-C, Jeugd B-C (Sen mag ook)   ? en ?
  Team Sprint Meet Finale nnb     Geplaatste teams   nvt.
zo 28              
               
April
za 3              
zo 4 Paasweekend            
               
vr 9 LEN Swimming Cup (50m) Eindhoven     Limiethouders (Jeugd A, Senioren A)   ?
za 10 LEN Swimming Cup (50m) Eindhoven     Limiethouders (Jeugd A, Senioren A)   ?
  Minioren Circuit deel 4 Barneveld 14.00 14.30 Minioren   ?, ? en ?
  Heuvelrug deel 5 nnb     Jun B-C, Jeugd B-C, Senioren B-C   ? en ?
zo 11 LEN Swimming Cup (50m) Eindhoven     Limiethouders (Jeugd A, Senioren A)   ?
               
za 17 Nationale Zwemcompetitie deel 5 Zwolle     DWK-1   Jeroen, ? en ?
  Nationale Zwemcompetitie deel 5 Barneveld     DWK-2   ?, ? en ?
zo 18              
               
za 24 Finale Minioren Club Meet       Geplaatste minioren   ?, ? en ?
zo 25              
               
Mei
za 1 Meivakantie t/m 9 mei            
zo 2              
               
do 6 Nederlandse Masters Kampioenschappen (50m) Eindhoven     Masters Jennie n.v.t.
vr 7 Nederlandse Masters Kampioenschappen (50m) Eindhoven     Masters   n.v.t.
za 8 Nederlandse Masters Kampioenschappen (50m) Eindhoven     Masters   n.v.t.
zo 9 Nederlandse Masters Kampioenschappen (50m) Eindhoven     Masters   n.v.t.
               
za 15 Hemelvaartsweekend            
zo 16              
               
za 22 Heuvelrug deel 6 nnb     Jun B-C, Jeugd B-C, Senioren B-C   ? en ?
zo 23 Pinksteren            
               
za 29 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen     Limiethouders   Jeroen en ?
zo 30 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen     Limiethouders   ? en ?
               
Juni
za 5 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen     Limiethouders   ? en ?
zo 6 Gelderse Kampioenschappen Nijmegen     Limiethouders   Jeroen en ?
               
za 12 Regio Minioren Finales nnb     Geplaatste minioren   ?, ? en ?
zo 13 Regio Minioren Finales nnb     Geplaatste minioren   ?, ? en ?
               
do 17 Nederlandse Junioren-Jeugd Kampioenschappen Eindhoven 08.00/15.30 09.00/16.30 Limiethouders   ?
vr 18 Nederlandse Junioren-Jeugd Kampioenschappen Eindhoven 08.00/15.30 09.00/16.30 Limiethouders   ?
za 19 Nederlandse Junioren-Jeugd Kampioenschappen Eindhoven 08.00/15.30 09.00/16.30 Limiethouders   ?
  Gelderse B Kampioenschappen nnb     Geplaatste sporters   ? en ?
zo 20 Nederlandse Junioren-Jeugd Kampioenschappen Eindhoven 08.00/15.30 09.00/16.30 Limiethouders   ?
  Gelderse B Kampioenschappen nnb     Geplaatste sporters   ? en ?
               
do 24 Nederlandse Kampioenschappen korte baan nnb 08.00/15.30 09.00/16.30 Limiethouders   Jeroen en ?
vr 25 Nederlandse Kampioenschappen korte baan nnb 08.00/15.30 09.00/16.30 Limiethouders   Jeroen en ?
za 26 Nederlandse Kampioenschappen korte baan nnb 08.00/15.30 09.00/16.30 Limiethouders   Jeroen en ?
zo 27 Nederlandse Kampioenschappen korte baan nnb 08.00/15.30 09.00/16.30 Limiethouders   Jeroen en ?
               
Juli
za 3 Speedo Fast Water Meet Amsterdam     Jeugd A/B, Senioren A/B   ? en ?
zo 4 Speedo Fast Water Meet Amsterdam     Jeugd A/B, Senioren A/B   Jeroen en ?
               
  zomervakantie vanaf 17 juli            

Bijgewerkt 26 augustus 2020