W-official rooster

Instructies digitaal wedstrijdformulier

nr. Datum Tijd Team Wedstrijd W-officials Scheidsrechter Bardienst Toezichthouder met AED reanimatie Corona coördinator
24069 17-10-2020 16:15 DWK DG1 DWK DG1 - De Rijn DG1 Gijsbert van Beek / Jan Willen Beusink Edgar de Vogt Gesloten Berend Slijkhuis Begintijd: 15:30
20585 17-10-2020 17:00 DWK Da1 DWK Da1 - De Spreng Da1 Maarten Bouw / Martijn Ekelschot / Remco van der Veeke     Berend Slijkhuis Berend Slijkhuis/ Nienke Wouda
23253 17-10-2020 18:00 DWK H3 DWK H3 - Flevo H3 Jaqcueline van Schendel / Laura van Lagen / Jessy Boerman     Nienke Wouda  
371 17-10-2020 19:00 DWK H1 DWK H1 - Alkemade H1 Marcel Jansen / Andre Hooijer / Dethmer Huisman     Nienke Wouda  
20612 17-10-2020 20:15 DWK H2 DWK H2 - WWV Winterswijk H2 Ewart Evink/ Lennard Tolboom / Johannes van Deelen     Nienke Wouda  
                   
22787 24-10-2020 18:30 DWK Da1 DWK Da1 - Nunspeet Da1 Jacqueline Eekma/ Mireille Ruiter / Jytte Altena   Gesloten Brian van den Bos Begintijd: 17:45
521 24-10-2020 19:30 DWK H1 DWK H1 - De Meer H1 Nienke Wouda / Naomi Herpers / Yvonne Baars     Laura van Lagen Brian van den Bos
                   
22225 31-10-2020 18:15 DWK EG1 DWK EG1 - Flevo EG1 Couzijn Evers / Wouter Burgerhart Rene Bouw Gesloten Marco van Manen Begintijd: 17:30
23244 31-10-2020 19:00 DWK H3 DWK H3 - ZVV H1 Denise Heimgartner / Rowena Top / Mirjam van Leeuwen     Marco van Manen Marco van Manen / Maarten Bouw
                   
21113 07-11-2020 19:00 DWK BG1 DWK BG1 - ZEW BG1 Couzijn Evert / Jan Willen Beusink / Richard Bakkenes   Gesloten Naomi Herpers Begintijd: 18:15
21895 07-11-2020 20:00 DWK Da1 DWK Da1 - De IJsselmeeuwen Da1 Diane kas / Brian van den Bos / Marrit Elzinga     Wouter Burgerhart Katja en Peter Altena
23297 07-11-2020 21:00 DWK H3 DWK H3 - Flevo H4 Jaqcueline van Schendel / Laura van Lagen / Jessy Boerman     Naomi Herpers  
                   
20316 14-11-2020 16:30 DWK EG1 DWK EG1 - Aquapoldro EG2 Maarten Bouw / Marco van Manen Bert Bos Gesloten Thomas van de Burght Begintijd: 15:45
24018 14-11-2020 17:15 DWK DG1 DWK DG1 - TZC-Vahalis DG1 Rick Kappers / Johannes van Deelen Bert Bos   Thomas van de Burght Couzijn Evers / Krijn Jongejan
22461 14-11-2020 18:00 DWK H2 DWK H2 - WS Twente H3 Marcel Jansen / Andre Hooijer / Bernard de Graaf     Justin van de Bovenkamp  
704 14-11-2020 19:00 DWK H1 DWK H1 - DJK-ZAR H1 Maarten Kas  / Guido Hittorf / Gerwin van Driesten     Justin van de Bovenkamp  
                   
20409 21-11-2020 18:00 DWK BG1 DWK BG1 - Zuiderzeezwemmers BG1 Mitchel Schuiteman / Marco van Manen / Joppe van Steeg   Gesloten Laura van Lagen Begintijd: 17:15
20689 21-11-2020 19:00 DWK Da1 DWK Da1 - VKC'03 Da1 Jacqueline Eekma / Rianne Bouw / Jytte Altena     Brain van de Bos Katja en Peter Altena
                   
20824 28-11-2020 18:30 DWK EG1 DWK EG1 - De Houtrib EG1 Wouter Burgerhart / Dethmer Huisman Chris Eekma Gesloten Ewart Evink Begintijd: 17:45
882 28-11-2020 19:15 DWK H1 DWK H1 - DWT H1 Diane kas / Brian van den Bos / Bernard de Graaf      Jaap van 't Land Mirjam van Leeuwen / Rowena Top 
23273 28-11-2020 20:30 DWK H3 DWK H3 - Deltasteur H3 Berend Slijkhuis / Krijn jongejan / Justin van de Bovenkamp     Ewart Evink  
                   
24045 12-12-2020 16:45 DWK DG1 DWK DG1 - Polar Bears DG2 Rowena Top / Mirjam van Leeuwen Jaap van t' Land Gesloten Denise Heimgartner Begintijd: 16:00
22429 12-12-2020 17:30 DWK BG1 DWK BG1 - Aquapoldro BG2 Berend Slijkhuis / Krijn jongejan / Justin van de Bovenkamp     Denise Heimgartner Lennard Tolboom / Marrit Elzinga
22238 12-12-2020 18:30 DWK Da1 DWK Da1 - Hydrofiel Da1 Maarten Kas / Remco van de Veeke / Rianne Bouw     Ewart Evink  
1060 12-12-2020 19:30 DWK H1 DWK H1 - ZPCH H1 Nienke Wouda / Naomi Herpers / Mireille Ruiter     Denise Heimgartner  
                   
20623 19-12-2020 16:00 DWK EG1 DWK EG1 - Aquapoldro EG1 Mitchel Schuiteman / Joppe van Steeg Guido Hittorf Gesloten Thomas van de Burght Begintijd: 15:15
24048 19-12-2020 16:45 DWK DG1 DWK DG1 - Thetis DG1 Rick Kappers / Jaap van 't Land Marco van Manen   Chris Eekma Johannes van Deelen / Jan Willem Beusink
21051 19-12-2020 17:30 DWK BG1 DWK BG1 - Nunspeet BG1 Ewart Evink / Lennard Tolboom / Johannes van Deelen     Brian van den Bos  
22089 19-12-2020 18:30 DWK H2 DWK H2 - ENC Arnhem (SG) H3 Gijsbert van Beek / Jan Willen Beusink / Richard Bakkenes      Berend Slijkhuis  
1311 19-12-2020 19:30 DWK H1 DWK H1 - Oceanus H1 Gerwin van Driesten / Edgar de Vogt / Martijn Ekelschot     Jaap van 't Land