W-official rooster

Instructies digitaal wedstrijdformulier

nr. Datum     Tijd Team Wedstrijd W - Officals Scheidsrechter Bardienst Toezichthouder met AED / reanimatie
oefen 12-01-19 15:45 DWK <9 oefen ouders Guido Hittorf Bar gesloten Chris Eekma
23953 12-01-19 16:30 DWK EG1 DWK EG1 - Flevo EG1 Barry Keetman, Bernard de Graaf Guido Hittorf   Barry Keetman
24317 12-01-19 17:15 DWK DG1 DWK DG1 - ZVV DG1 Barry Keetman, Bernard de Graaf Martijn Ekelschot   Barry Keetman
22280 12-01-19 18:00 DWK BG1 DWK BG1 - Deltasteur BG1 Diane Kas, Brian van den Bosch, Nienke Wouda     Barry Keetman
20989 12-01-19 18:45 DWK H2 DWK H2 - Het Ravijn H4 Diane Kas, Brian van den Bosch, Nienke Wouda     Brian van den Bosch
                 
23322 26-01-19 16:45 DWK CG1 DWK CG1 - De IJsselmeeuwen CG2 André Hooijer, Dethmer Huisman   Bar open: 16:30 Wouter Burgerhart
22164 26-01-19 17:30 DWK BG1 DWK BG1 - De Woelwaters BG1 Lennard Tolboom, Mitchell Schuiteman, Maarten Bouw   Jacqueline van Schendel, Ewart Evink, Jan Willem Beusink Wouter Burgerhart
20999 26-01-19 18:15 DWK H3 DWK H3 - Octopus H1 Yvonne Baars, Tamara van de Wetering, Rianne Bouw     Tamara van de Wetering
5200 26-01-19 19:00 DWK H1 DWK H1 - ZPC De Hof H1 Couzijn Evers, Wouter Burgerhart, Jan Willem Beusink     Tamara van de Wetering
8000 26-01-19 20:00 DWK Da1 DWK D1 - Losser Da1 Johannes van Deelen, Krijn Jongejan, Bernard de Graaf     Edgar de Vogt 
                 
oefen 09-02-19 15:45 DWK <9 oefen ouders Edgar de Vogt Bar open: 15:30 Edgar de Vogt
23964 09-02-19 16:30 DWK EG1 DWK EG1 - Polar Bears EG2 Johannes van Deelen, Justin van de Bovenkamp Edgar de Vogt Rick Kappers, Mirthe Jansen Edgar de Vogt
23367 09-02-19 17:15 DWK CG1 DWK CG1 - Proteus CG2 Jacqueline van Schendel, Jessy Boerman     Jacqueline van Schendel
5201 09-02-19 18:00 DWK H1 DWK H1 - WSG ESTA (SG) H1 Diane Kas, Aartie Pater, Brian van den Bosch     Jacqueline van Schendel
8001 09-02-19 19:00 DWK Da1 DWK D1 - Neptunia'24 Da1 Berend Slijkhuis, Ewart Evink, Krijn Jongejan     Ewart Evink
                 
22191 16-02-19 17:00 DWK BG1 DWK BG1 - De Berkelduikers BG1 Freek Attema, Martijn Vink, Marco van Manen   Bar open: 16:45 Mirjam van Leeuwen
20266 16-02-19 17:45 DWK Da2 DWK D2 - Aquapoldro Da2 Richard Bakkenes, René Bouw, Marcel Jansen   Iris Velthuijs, Guido Hittorf Wouter Burgerhart
21045 16-02-19 18:30 DWK H2 DWK H2 - Nunspeet H3 Jacqueline Eekma, Marise Knotters, Jantine Knotters     Wouter Burgerhart
21059 16-02-19 19:30 DWK H3 DWK H3 - Proteus H2 Remco van der Veeke, Martijn Ekelschot, Barry Keetman     Barry Keetman
                 
oefen 09-03-18 15:15 DWK <9 oefen ouders René Bouw Bar open: 15:00 Chris Eekma 
23406 09-03-19 16:00 DWK CG1 DWK CG1 - Het Ravijn CG1 Jaap van het Land, Richard Bakkenes   Annick Nijenhuis, Berend Slijkhuis, Freek Attema Wouter Burgerhart
22222 09-03-19 16:45 DWK BG1 DWK BG1 - De IJsselmeeuwen BG1 Freek Attema, Marco van Manen, Guido hittorf     Wouter Burgerhart
21117 09-03-19 17:30 DWK H3 DWK H3 - ZIGNEA H2 Denise Heimgartner, Yvonne Baars, Tamara van de Wetering     Denise Heimgartner
21104 09-03-19 18:15 DWK H2 DWK H2 - WS Twente H2 Berend Slijkhuis, Ewart Evink, Justin van de Bovenkamp     Denise Heimgartner
8002 09-03-19 19:00 DWK Da1 DWK D1 - WS Twente Da1 Remco van der Veeke, Martijn Ekelschot, Freek Attema     Ewart Evink
5202 09-03-19 20:00 DWK H1 DWK H1 - De Reest H1 Jacqueline van Schendel, Marrit Elzinga, Jessy Boerman     Jacqueline van Schendel 
                 
24318 16-03-19 18:15 DWK DG1 DWK DG1 - Proteus DG2 Gijsbert van Beek, Jan Willem Beusink René Bouw Bar open: 18:00 Mirjam van Leeuwen
20310 16-03-19 19:00 DWK Da2 DWK D2 - Triton Putten Da1 Diane Kas, Jan Willem Pater, Brian van den Bosch   Nienke Wouda, Richard Bakkenes Brian van den Bosch
21130 16-03-19 19:45 DWK H3 DWK H3 - ZVV H1 Mirjam van Leeuwen, Naomi Herpers, Nienke Kolkman     Mirjam van Leeuwen
                 
23984 23-03-19 18:15 DWK EG1 DWK EG1 - Aquapoldro EG1 Guido Hittorf, Bernard de Graaf Marco van Manen Bar open: 18:00 Bernard de Graaf
22251 23-03-19 19:00 DWK BG1 DWK BG1 - Proteus BG1 Denise Heimgartner, Tamara van de Wetering, Jessy Boerman   Laura van Lagen, Johannes van Deelen, Bernard de Graaf Denise Heimgartner 
21164 23-03-19 19:45 DWK H2 DWK H2 - De Rijn H2 Lennard Tolboom, Mitchel Schuitemann, Maarten Bouw     Denise Heimgartner 
8003 23-03-19 20:30 DWK Da1 DWK D1 - EZC Da2 Remco van der Veeke, Barry Keetman, Martijn Ekelschot     Barry Keetman
5203 23-03-19 21:30 DWK H1 DWK H1 - Deltasteur H1 Marrit Elzinga, Yvonne Baars, Rianne Bouw     Tamara van de Wetering
                 
oefen 13-04-19 16:00 DWK <9 oefen ouders Marcel Jansen Bar open: 15:45 Naomi Herpers
20388 13-04-19 16:45 DWK Da2 DWK D2 - EZPC Da1 Diane Kas, Brian van den Bosch, Liza Nijenhuis   Mirjam van Leeuwen, Krijn Jongejan,  Jantine Knotters Brian van den Bosch
21256 13-04-19 17:30 DWK H3 DWK H3 - ZEW H2 Nienke Wouda, Marise Knotters, Nienke Kolkman     Jacqueline van Schendel
21245 13-04-19 18:15 DWK H2 DWK H2 - WWV H2 Couzijn Evers, Dethmer Huisman, Wouter Burgerhart     Jacqueline van Schendel
8004 13-04-19 19:00 DWK Da1 DWK D1 - VZ&PC Da1 Maritjn Vink, Marco van Manen, Freek Attema     Wouter Burgerhart
5204 13-04-19 20:00 DWK H1 DWK H1 - Nunspeet H1 Denise Heimgartner, Jacqueline van Schendel, Rianne Bouw     Jaqueline van Schendel