Wedstrijdschema

Teamleden van O13 zijn: Ties, Richard, Nathan, Avril, Sanne, Tobias, Vigo, Stijn, Raphaël.

Het tijdstip "Aanwezig" is de tijd waarop je bij de Veluwehal wordt verwacht.








Datum Aanwezig Spelen Wedstrijd Zwembad Rijden Afwezig
23-sep 15:30 16:00 DWK DG1  -  Flevo DG1 Veluwehal   Vigo Snijders
30-sep 16:30 18:00 Nunspeet DG1  -  DWK DG1 De Brake Avril van den Bos  Stijn Volkers Nathan Jansen     Vigo Snijders
7-okt 16:55 18:45 ZIGNEA DG1  -  DWK DG1 Bosbad Emmeloord Vigo Snijders    Richard Koudijs Ties Vonk
28-okt 15:15 16:30 ZEW DG1  -  DWK DG1 Calluna Avril van den Bos  Stijn Volkers           Ties Vonk  
11-nov 15:30 16:00 DWK DG1  -  De Woelwaters DG1 Veluwehal    
18-nov 14:40 16:00 Proteus DG2  -  DWK DG1 De Schaeck Nathan Jansen   Sanne Catsburg    Ties Vonk  
2-dec 18:15 18:45 DWK DG1  -  Nunspeet DG1 Veluwehal   Sanne Catsburg
16-dec 16:15 16:45 DWK DG1  -  Nunspeet DG2 Veluwehal    
6-jan 15:15 16:30 De Woelwaters DG1  -  DWK DG1 Sportcentrum De Sijpel Avril van den Bos  Vigo Snijders  
13-jan 17:00 17:30 DWK DG1  -  ZEW DG1 Veluwehal    
20-jan 17:10 18:15 Flevo DG1  -  DWK DG1 Bad Bloemendal Nathan Jansen      Avril van den Bos Richard Koudijs  
27-jan 16:30 18:00 Nunspeet DG2  -  DWK DG1 De Brake Nathan Jansen   Sanne Catsburg    Ties Vonk  
3-feb 18:15 18:45 DWK DG1  -  ZIGNEA DG1 Veluwehal    
10-feb 16:15 16:45 DWK DG1  -  De Woelwaters DG1 Veluwehal    
17-feb 16:30 17:00 DWK DG1  -  Proteus DG2 Veluwehal    
3-mrt 14:30 15:00 DWK DG1  -  Flevo DG1 Veluwehal    
10-mrt 16:30 18:00 Nunspeet DG1  -  DWK DG1 De Brake Avril van den Bos   Ties Vonk         Richard Koudijs  
17-mrt 15:55 17:45 ZIGNEA DG1  -  DWK DG1 Bosbad Emmeloord Vigo Snijders         Stijn Volkers Nathan Jansen
7-apr 15:15 16:30 ZEW DG1  -  DWK DG1 Calluna Sanne Catsburg      Ties Vonk         Richard Koudijs  
14-apr 17:00 17:30 DWK DG1  -  Nunspeet DG2 Veluwehal    
21-apr 14:40 16:00 Proteus DG2  -  DWK DG1 De Schaeck
Nathan Jansen      Avril van den Bos   Sanne Catsburg