Wedstrijdschema

O11 zijn de kinderen uit 2006 en jonger

De kinderen die wedstrijden spelen bij O11 zijn: Nathan, Avril, Sanne, Tobias, Vigo, Stijn, Rapheal, Ilja, Jadith

Voor O11 zijn er 2 oefenwedstrijden georganiseerd. Dit is voor de kinderen die wedstrijden spelen maar ook beginnende spelers van 2006,2007 (2008). Voor meer informatie: Mireille Ruiter
 

- Ouder-kind toernooi, woensdag 28 december in Voorthuizen. Aanwezig: Tobias, Vigo, Ilja, Avril, Stijn Afwezig: Raphaël, Nathan, Sanne

Datum Aanwezig Spelen Wedstrijd Zwembad Rijden Afwezig aanwezig
17-sep 14:55 16:30 Swol 1894 EG1 - DWK EG1 De Vrolijkheid Avril van den Bos Stijn Volkers    
24-sep 16:30 17:00 DWK EG1 - Aquapoldro EG1 Veluwehal      
1-okt 15:10 16:15 Flevo EG1 - DWK EG1 Bad Bloemendal Nathan Jansen Sanne Catsburg Vigo Snijders    Rapheal de Haas  
8-okt 15:45 17:15 Nunspeet EG1 - DWK EG1 De Brake Tobias Kas       Vigo Snijders    
29-okt 16:30 17:00 DWK EG1 - De Houtrib EG1 Veluwehal   Rapheal de Haas  
5-nov 16:30 17:00 DWK EG1 - Swol 1894 EG1 Veluwehal   Ilja Eekma  
19-nov 15:45 17:00 Aquapoldro EG1 - DWK EG1 Sprenkelaar Avril van den Bos Stijn Volkers Rapheal de Haas Sanne Catsburg  
3-dec 17:30 18:00 DWK EG1 - Flevo EG1 Veluwehal   Jadith van den Busken  
10-dec 18:30 19:00 DWK EG1 - Nunspeet EG1 Veluwehal  

Rapheal de Haas

Sanne Catsburg

 
14-jan 16:32 18:10 De Houtrib EG1 - DWK EG1 De Koploper

Nathan Jansen     Vigo Snijders Avril van den Bos

   
28-jan 15:10 16:45 Swol 1894 EG1 - DWK EG1 De Vrolijkheid Avril van den Bos Sanne Catsburg Rapheal de Haas

Tobias Kas

Rapheal de Haas

 
4-feb 18:15 18:45 DWK EG1 - Aquapoldro EG1 Veluwehal      
18-feb 15:45 17:15 Nunspeet EG1 - DWK EG1 De Brake

Nathan Jansen Ilja Eekma Tobias Kas

Stijn Volkers,

Rapheal de Haas

 
11-mrt 16:55 18:00 Flevo EG1 - DWK EG1 Bad Bloemendal Sanne Catsburg Tobias Kas       Vigo Snijders Jadith van den Busken  
25-mrt 15:45 16:15 DWK EG1 - De Houtrib EG1 Veluwehal      
               
13-mei  15:30 16:30 - 19:30 Toernooi

Ataro Lentebad

adres: Lentemorgen 13 Zevenaar

  Sanne, Myrthe, Sam, Eelco, Demi, Ruben G, Nathan Stijn, Tobias, Avril, Ilja Vigo, Raphaël, Ruben B, Twan
20-mei 14:00 14:30 - 18:00 DWK Toernooi Veluwehal   Ilja Vigo
10-jun   10:00-12:30 Toernooi Bosbad Putten     Tobias, Stijn, Avril, Sanne, Ilja, Vigo, Myrthe, Eelco, Demi, Kevin, Twan

 

Jeugd <11 jaar