Agenda

Datum Tijd Wedstrijd Locatie
29 sep 17:00 Het Ravijn H4 (Heren) - DWK H2 (Heren) Het Ravijn
29 sep 17:10 De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) Sportcentrum De Sijpel
29 sep 19:25 Losser Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) Brilmansdennen
29 sep 19:45 ZPC De Hof H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) De Vijf Heuvels
29 sep 20:00 De Rijn Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) Sportfondsenbad De Bongerd
6 okt 16:45 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) De IJsselslag
6 okt 18:00 DWK Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames) Veluwehal
6 okt 18:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) De Koploper
6 okt 18:45 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Walvisch H1 (Heren) Veluwehal
6 okt 19:45 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - De Walvisch Da1 (Dames) Veluwehal
6 okt 20:45 DWK H2 (Heren) - De Meer H2 (Heren) Veluwehal
6 okt 21:45 DWK H3 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) Veluwehal
13 okt 16:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
13 okt 17:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
13 okt 17:30 Proteus H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) De Schaeck
13 okt 18:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
13 okt 18:15 Neptunia'24 Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) Zwem- en recreatiebad It Rak
13 okt 18:45 DWK Da2 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) Veluwehal
13 okt 18:45 WSG ESTA (SG) H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Aquarena
13 okt 19:30 DWK H2 (Heren) - EZC H2 (Heren) Veluwehal
27 okt 16:00 Proteus CG2 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) De Schaeck
27 okt 17:15 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) Jaap van der Krol Bad
27 okt 18:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren) Veluwehal
27 okt 19:30 Aquapoldro Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) Malkander
27 okt 19:30 DWK H3 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren) Veluwehal
27 okt 20:00 Nunspeet H3 (Heren) - DWK H2 (Heren) De Brake
27 okt 20:15 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da3 (Dames) Veluwehal
3 nov 16:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
3 nov 17:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
3 nov 17:20 Deltasteur Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) Zwembad De Steur
3 nov 17:45 De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) De Beemd
3 nov 18:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
3 nov 18:45 DWK H3 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) Veluwehal
3 nov 18:45 De Reest H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Bad Hesselingen
3 nov 19:15 WS Twente Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) Twentebad
3 nov 19:30 DWK H2 (Heren) - WS Twente H3 (Heren) Veluwehal
10 nov 14:35 Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) Het Ravijn
10 nov 17:30 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
10 nov 18:15 DWK Da2 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) Veluwehal
10 nov 19:00 WS Twente H2 (Heren) - DWK H2 (Heren) t Wooldrik
10 nov 19:00 ZIGNEA H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) Bosbad Emmeloord
10 nov 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - EZC H1 (Heren) Veluwehal
10 nov 20:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - EZC Da1 (Dames) Veluwehal
17 nov 18:10 Triton Putten Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) Bosbad Putten
17 nov 18:15 EZC Da2 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) Het Slagman
17 nov 18:50 ZVV DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) Koekoek
17 nov 19:30 ZVV H1 (Heren) - DWK H3 (Heren) Koekoek
17 nov 19:40 Deltasteur H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Zwembad De Steur
24 nov 15:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
24 nov 16:00 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
24 nov 16:45 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
24 nov 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) De IJsselslag
24 nov 17:30 DWK Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) Veluwehal
24 nov 18:15 DWK H3 (Heren) - Flevo H3 (Heren) Veluwehal
24 nov 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren) Veluwehal
24 nov 20:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames) Veluwehal
24 nov 20:45 De Rijn H2 (Heren) - DWK H2 (Heren) Sportfondsenbad De Bongerd
1 dec 16:00 Proteus DG2 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) De Schaeck
1 dec 19:00 DWK Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames) Veluwehal
1 dec 19:45 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
1 dec 20:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - DraGor (SG) H1 (Heren) Veluwehal
1 dec 21:30 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - Thetis Da1 (Dames) Veluwehal
8 dec 17:30 Proteus BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) De Schaeck
8 dec 18:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
8 dec 19:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
8 dec 19:00 Nunspeet H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) De Brake
8 dec 19:45 DWK Da2 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames) Veluwehal
8 dec 20:15 VZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) De Stamper
8 dec 20:30 DWK H3 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren) Veluwehal
8 dec 21:15 DWK H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) Veluwehal
15 dec 16:30 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
15 dec 17:15 ZEW H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) Calluna
15 dec 17:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
15 dec 17:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) De Peppel
15 dec 17:30 Thetis Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) LACO Sportcentrum Lingewaard
15 dec 18:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
15 dec 18:45 DWK Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames) Veluwehal
15 dec 19:30 DWK H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) Veluwehal
5 jan 16:30 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) Zwembad De Steur
5 jan 17:00 Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) Sprenkelaar
12 jan 16:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
12 jan 17:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVV DG1 (Gemengd-D <13) Veluwehal
12 jan 17:30 Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) Bosbad Emmeloord
12 jan 18:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
12 jan 18:45 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) - DWK H3 (Heren) De Marke
12 jan 18:45 DWK H2 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren) Veluwehal
19 jan 16:00 VKC'03 H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) De Vlaskoel
19 jan 17:45 WWV H2 (Heren) - DWK H2 (Heren) Jaspers
19 jan 18:30 TriVia Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) Helperbad
19 jan 18:45 ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) De Marke
19 jan 19:30 EZPC Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) De Helster
26 jan 14:45 Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) Sportf.bad Nijmegen-West
26 jan 15:45 VZ&PC H2 (Heren) - DWK H2 (Heren) De Stamper
26 jan 16:45 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) Veluwehal
26 jan 17:30 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
26 jan 18:15 DWK H3 (Heren) - Octopus H1 (Heren) Veluwehal
26 jan 19:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren) Veluwehal
26 jan 20:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - Losser Da1 (Dames) Veluwehal
2 feb 14:00 De Walvisch Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) De Parrel
2 feb 15:00 De Walvisch H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) De Parrel
2 feb 16:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) De Vrolijkheid
2 feb 16:30 ZEW CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) Calluna
2 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) - DWK H3 (Heren) Waterwyck
2 feb 17:15 Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) De Brake
9 feb 16:30 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) Veluwehal
9 feb 17:15 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) Veluwehal
9 feb 17:40 De Meer H2 (Heren) - DWK H2 (Heren) De Waterlinie
9 feb 18:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren) Veluwehal
9 feb 19:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames) Veluwehal
9 feb 19:30 Flevo Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) Jaap van der Krol Bad
16 feb 17:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
16 feb 17:45 DWK Da2 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) Veluwehal
16 feb 18:00 Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) De Brake
16 feb 18:30 DWK H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) Veluwehal
16 feb 19:30 DWK H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren) Veluwehal
23 feb 15:25 Het Ravijn Da3 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) Het Ravijn
23 feb 16:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) De Vrolijkheid
23 feb 16:45 Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) Sprenkelaar
23 feb 17:00 Neptunia'24 H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Zwem- en recreatiebad It Rak
23 feb 18:15 Aquapoldro H4 (Heren) - DWK H3 (Heren) Sprenkelaar
23 feb 18:15 WS Twente H3 (Heren) - DWK H2 (Heren) Twentebad
9 maa 16:00 DWK CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) Veluwehal
9 maa 16:45 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
9 maa 17:30 DWK H3 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren) Veluwehal
9 maa 17:30 Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) Bosbad Putten
9 maa 17:45 RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) MFC Doelum
9 maa 18:15 DWK H2 (Heren) - WS Twente H2 (Heren) Veluwehal
9 maa 19:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - WS Twente Da1 (Dames) Veluwehal
9 maa 20:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - De Reest H1 (Heren) Veluwehal
16 maa 17:20 Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) Zwembad De Steur
16 maa 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) De Koploper
16 maa 17:50 Flevo BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) Jaap van der Krol Bad
16 maa 18:15 DWK DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG2 (Gemengd-D <13) Veluwehal
16 maa 18:45 EZC H2 (Heren) - DWK H2 (Heren) Het Slagman
16 maa 19:00 DWK Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames) Veluwehal
16 maa 19:45 EZC Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) Het Slagman
16 maa 19:45 DWK H3 (Heren) - ZVV H1 (Heren) Veluwehal
16 maa 20:45 EZC H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Het Slagman
23 maa 18:00 ZPC Hatto Heim DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) De Marke
23 maa 18:15 DWK EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11) Veluwehal
23 maa 18:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) De Vijf Heuvels
23 maa 19:00 DWK BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) Veluwehal
23 maa 19:45 DWK H2 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) Veluwehal
23 maa 20:10 Flevo H3 (Heren) - DWK H3 (Heren) Jaap van der Krol Bad
23 maa 20:30 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - EZC Da2 (Dames) Veluwehal
23 maa 21:30 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Deltasteur H1 (Heren) Veluwehal
30 maa 17:00 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) - DWK H2 (Heren) Valkenhuizen
30 maa 17:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) De Vrolijkheid
30 maa 18:00 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) Jaap van der Krol Bad
30 maa 18:30 De Veene H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) Het Sportpark
30 maa 19:45 PFC Rheden Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames) De Grote Koppel
30 maa 20:35 Schuurman BZC Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) t Timpke
6 apr 15:55 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) Valkenhuizen
6 apr 16:40 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) - DWK H2 (Heren) Valkenhuizen
6 apr 19:15 SWOL 1894 H4 (Heren) - DWK H3 (Heren) De Vrolijkheid
6 apr 19:45 Proteus Da2 (Dames) - DWK Da2 (Dames) De Schaeck
6 apr 20:30 DraGor (SG) H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) De Welle
13 apr 15:00 Zuiderzeezwemmers DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13) Overboord
13 apr 16:45 DWK Da2 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) Veluwehal
13 apr 17:15 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) De Koploper
13 apr 17:20 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) Zwembad De Steur
13 apr 17:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) De Peppel
13 apr 17:30 DWK H3 (Heren) - ZEW H2 (Heren) Veluwehal
13 apr 18:15 DWK H2 (Heren) - WWV H2 (Heren) Veluwehal
13 apr 19:00 DWK Da1 (ManMeer Cup Dames) - VZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) Veluwehal
13 apr 20:00 DWK DWK Barneveld H1 (Heren) - Nunspeet H1 (Heren) Veluwehal
Zie ook de site van de KNZB.