Ereleden, leden van verdienste en spelddragers

Ereleden

Rian Smit
Gert Broekhuis

Leden van Verdienste

Wout Bakker
Rini Kersten
Theo Koiter
Siem Spaans
Piet van der Spoel
Yolande Goedhart
Gerrit Broekgaarden
Judith Erkens
Sebastiaan Kuijper
Peter van Dijk
Andre Hooijer
Aartie Pater
Esther Taribuka

Dick Sinnige

 

Spelddragers

Gouden waterkipje:
Wout Bakker
Henk Heine
Jaap van den Esker
Piet van der Spoel
Ria Bruinekreeft

Zilveren waterkipje:
René Bouw
Herman van de Kraats
Couzijn Evers
Jan Evers
Richard Bakkenes
Menno van Diermen
Wim Timmerman
Wilfried Hittorf
Hans Keetman
Dethmer Huisman
Marjo Huisman
Rick van de Weerd
Janny Middag
Yolande Goedhart
Rini Kersten
Jopie van Harten
Remco van der Veeke
Mariska Verschoor
Wim Ackermans
Gijsbert Ackermans
Dick van Mourik
Tineke van Bentum
Ariën Blok
Martin van der Spoel
Ria Bruinekreeft
Chris Eekma
Jaqueline Eekma-Pater
Dagmar Jongman
Sebastiaan Kuijper
Bert Bos
Michael Koiter
Phillien Jochemsen
Suzanne Verhoef
Evert Besselsen
Willy Besselsen
Henk Kas
Barry Keetman
Yvonne Baars- van Schendel
Esther Faulhaber
Jacqueline de Waal
Leonie Sinnige
Jolanda van Beek- Pater
Betty Brink-Bakker
Martijn Ekelschot
Bas Ido Wennekes
Jeroen van Ginkel
Ferdi Lemmen
Gerco Schakel
Fred Nijenhuis
Marina Boon
Jan Willem Pater
John Keetman
Nienke Kolkman

Gonnie Broekgaarden-Wubbels
Aartie Pater
Willem van de Bovenkamp
Danielle Sinnige
Werner Wennekes
Marco van Maanen
Marrit Elzinga
Arthur Keijzer

Winnaars Prestatie- en waarderingsbekers

Jaar Prestatiebeker Waarderingsbeker
1957 Gijs Kuiper  
1958 Christien Leusink  
1959 Teuni Hartkamp  
1960 Henk Scheuter  
1961 Klaas van Leeuwen  
1962 Bert Koetsier  
1963 Janny Gerrits  
1964 Heren 1 waterpolo  
1965 Arie Burger  
1966 Wim Bakker  
1967 Piet van der Spoel  
1968 Dames 1 waterpolo  
1969 -  
1970 Wout Bakker  
1971 Joke Kuizenga  
1972 Tineke van Bentum  
1973 Gerdy van de Kleut  
1974 Henk van de Kuit  
1975 Conny van Bentum  
1976 Martine Spaans  
1977 Zwemselectie Ned.Kamp.  
1978 Meisjes waterpolo  
1979 Groep zwemtrainsters  
1980 Rian Smit  
1981 Frans de Haas  
1982 Cees van Leeuwen  
1983 Linda Bruinekreeft  
1984 Erna van Hamersveld  
1985 Martin van der Spoel  
1986 Marjo Bakkenes  
1987 Laura Leideritz Rian Smit
1988 Paul Bouw Herman van de Kraats
1989 Fam. Van Schoonhoven Kassiëres: Marry en Let
1990 Alwin de Groot Bea Graaskamp
1991 Mariska van Harn Henk Klok
1992 Heren 1 waterpolo Trainsters basisgroepen
1993 Nationale zwemcompetitieploeg -
1994 Yolande Snijder
1995 Meisjes aspiranten waterpolo Wim Ackermans
1996 Speedo selectie Bert Bos
1997 Deelnemers OS '96: Karin Brienesse, Alwin de Groot,
Benno Kuipers, Minouche Smit, Martin van der Spoel,
Mark van der Zijden en André Cats (coach)
Carla van de Veeke
1998 Bas Ido Wennekes Marry van Harn
1999 Sander Ganzevles Aartie Pater
2000 Nathalie Groenevelt Monique van Holst
2001 Thijs van Valkengoed Josee en Gonnie
2002 Bastiaan Tamminga Peter van Dijk
2003 - Truus van de Berkt
2004 Dames 1 waterpolo Judith Erkens
2005 Selectie Gelderse Hoofdklasse 25 jaar Jaap van de Esher
2006 Jongens junioren 4 Fred Kuipers
2007 Felix Broekhuizen Henk Middag
2008 Waterpolo asp. PB/DWK O.15 Gerrit Broekgaarden
2009 Jelle Derksen, Jacco Doest, Jacko van der Meer,
Michiel Bouw en Ivar van Ginkel
Zwem4daagse commissie
2010 Marion van den Berg Fred Nijenhuis
2011 Dames 2 waterpolo Truus en Tiny, medewerkers Veluwehal
2012 - Esther Taribuka
2013 Nino Sieling, Jurre Stammes,
Ben Schwietert, Peter Rothengatter
Antoinette en Herman van de Kraats
2014 Masters estafette groep gemengd Henk Bolster
2015 Simone van der Kraats Tineke van Bentum
2016 Pauline Gouwens Marja van Blokland
2017 Marieke van Soest Peggy van Dommelen